Міське водопостачання не ставить своїм завданням капітальну очищення води. У кращому випадку вода позбавляється від великих механічних часток і знезаражується за допомогою процедури обробки хлором. І як би не дратував запах і кислий смак його у воді, скасувати цю обов'язкову міру не є можливим. Але ось видалити «відпрацював» хлор з води, так само як і більш дрібні частинки глини, знизити рівень солей у воді - завдання цілком здійсненне.
Существует масса методов, позволяющих повысить качество воды в зависимости от степени загрязненности исходника и цели очистки. Привычный колбовый фильтр очищает воду весьма качественно, но процедура фильтрации воды с его помощью занимает изрядно много времени, а сам фильтр в состоянии обработать лишь небольшой объем. Поэтому для фильтрации больших обьемов воды применяют фильтры грубой (механической) очистки горячей воды.
Фильтр грубой (механической) очистки горячей воды забезпечує очищення гарячої води від усього спектра механічних домішок (грубих нерозчинних забруднень): затримує іржу, бруд з труб, пісок, окалину, мул і тд. В якості фільтруючого елемента використовуються для гарячої води різної структури і матеріалу, які забезпечують очищення води.
Зверніть увагу, що для фільтрації гарячої води, необхідні спеціальні картриджі, які розраховані під високу температуру води (80-90°C). Картриджі, які розраховані під холодну воду, в гарячій воді використовувати протипоказано! При купівлі фільтруючих елементів для фільтрів такого типу, завжди є що Вам необхідні картриджі механічної очистки саме під гарячу воду.
В середньому картрідж для очищення від механічних домішок здатний обробити 8000 л води, а вугільний – 4000 л. На це термін також впливає і ступінь забруднення води з крана. Чим вона вище, тим більше навантаження на картридж, і тим частіше доведеться його міняти.