Всі ми знаємо про те, яку важливу роль у життєдіяльності нашого організму, відіграє чиста і якісна питна вода. У наш час такі умови, що без додаткової обробки отримати чисту воду практично неможливо. Водопровідна вода сповнена різних домішок і практично непридатна до вживання.
Існує кілька способів отримати чисту питну воду. Самий простий і бюджетний з них – це купити фільтр-глечик. Завдяки їх низькій вартості і компактності, ви зможете користуватися такими глечиками вдома, на роботі і навіть на дачі. Перед тим, як зважитися на придбання та встановлення дорогих систем фільтрування, ви завжди можете придбати фільтр-глечик для води і, таким чином, відчути різницю між фільтрованої і не фільтрованої водою.
Фільтри–глечики – найдоступніші побутові прилади для очищення води, які не вимагає професійної установки і складних правил експлуатації, при цьому очищаючи воду на досить хорошому рівні.
Фільтр–глечик являє собою зручний і красивий пластиковий глечик місткістю до 5 літрів, в який вбудована знімна воронка зі змінним картриджем.
В основі цього фільтра лежить картридж, що складається з мелкогрануллированного активованого вугілля, який роблять з кокосових волокон. Проходячи через цей картридж, вода очищається від більшості шкідливих домішок: насамперед від нерозчинних частинок, бруду та іржі, а також від зайвого вмісту хлору та солей важких металів.
Сьогодні фільтри–глечики забезпечені сучасними високотехнологічними картриджами, які виконують все більше і більше функцій по очищенню води. Так, наприклад, включення в склад картриджів іонів срібла допомагає видаляти значну частину шкідливих бактерій і вірусів.
Цей простий прилад здатний проводити очищення води на достатньо якісному рівні за умови регулярної заміни картриджа. Якщо картридж не змінити вчасно, використати такий фільтр не можна, так як накопичена в ньому бруд ще більше забруднює воду, замість того, щоб очищати її.
Рекомендації по використанню:
– не використовуйте фільтр для очищення води, небезпечною в мікробіологічному відношенні
– фільтрується тільки за призначенням
– необхідно не рідше одного разу на місяць промивати всі деталі фільтра слабким мильним розчином, обполосніть водою і витріть насухо
– не допускайте тривалого перебування фільтра під прямими сонячними променями
– в разі тривалих перерв в роботі фільтра (більше 3-х днів) відфільтровану воду необхідно злити, а деталі фільтра протерти насухо чистою ганчіркою
– перш ніж знову використовувати фільтр, повторіть процедуру підготовки фільтра до роботи