Сірководень володіє різким неприємним запахом (тухлих яєць), викликає корозію металевих стінок труб, баків і котлів і є общеклеточным і каталітичною отрутою. З'єднуючись з залізом утворює чорний осад сірчистого заліза FeS (чорні відкладення в трубах і на арматурі, чорне фарбування речей при замочуванні речей). З цих причин, а також внаслідок інтенсифікації процесів корозії, сірководень слід повністю видаляти з води господарсько-питного призначення . Вміст сірководню і розчиненого заліза у воді загрожує інтоксикацією організму цими речовинами, що тягне за собою погані наслідки для Вашого здоров'я!
Картриджі від сірководню ефективно очищають воду з допомогою бітумінозного гранульованого активованого вугілля з каталітичними властивостями.
У природі сірководень, зустрічається в підземних водах, переважно неорганічного походження, що проходять через сульфідні руди. Він утворюється в результаті розкладання сірковмісних порід сульфідів (пірит, сірчаний колчедан) кислими водами та відновлення сульфатів сульфатредукуючими серобактериями, які відновлюють різні сполуки сірки (розчинені у воді сульфіди і сульфати до сірководню. Більшість таких бактерій воліють безкисневому середовище проживання, наприклад відкладення мулу і детриту, артезіанські свердловини і тд. Тому вміст сірководню у воді з свердловин ― досить поширена проблема.
Картридж від сірководню може бути в експлуатації від 3 до 6 місяців, в залежності від кількості щоденного витрати води. Незалежно від кількості витрати води за весь термін експлуатації картриджа, його потрібно проводити заміну не рідше ніж 1 раз на рік.