Фільтри для води та все для них: AQUAFILTER.DP.UA |
Потрійна упаковка змінних фільтрів "Аквафор В15 (В100-15)" — це спеціальна ВИГІДНА пропозиція для Вашої зручності. Купуючи відразу три касети, Ви заощаджуєте свій час та гроші. Адже тепер, коли настане термін змінити модуль у глечику, Вам не потрібно буде йти в магазин або витрачати час на пошуки в інтернеті, бо Ви знаєте, що новий модуль на заміну завжди під рукою! Три картриджі — в 3 рази більше чистої води у Вашій оселі!
Змінний картридж "Аквафор В15 (В100-15)" — фірмовий модуль від ТМ "АКВАФОР" (Естонія) для фільтра-глечика, в якому застосовується запатентована технологія "Аквален". Модуль використовується в глечиках Аквафор з круглим гніздом посадки картриджа діаметром 58 мм. Підходить для таких брендових глечиків як: Стандарт, Реал, Ідеал, Лайн, Ритм і для глечиків від інших виробників з аналогічним форм-фактором (Наша Вода, Ecosoft, BRITA, DAFI, ANNA, LAICA та інші). Має чесний ресурс роботи до 170 літрів і розрахований на очищення як міської централізованої води, так і джерельної води середньої жорсткості зі свердловин та колодязів. Матеріали та компоненти фільтру Аквафор В15 (В100-15) запатентовані в Європі та виготовлені з нетоксичних матеріалів, допущених для контакту з питною водою та відповідних вимогам технічних стандартів Євросоюзу. Структура та наповнювач картриджа мають відмінну якість: корпус зроблений із спеціального поліпропілену харчового класу, а основними фільтруючими елементами є:
- високоякісне кокосове активоване вугілля, оброблене сріблом
- спеціальні іонообмінні смоли
- сорбційні іонообмінні волокна "Аквален" з додаванням срібла
Змінна касета "Аквафор В15 (В100-15)" здійснює комплексне, багатоступеневе очищення води. Вона заповнена спеціальною комплексною фільтрувальною сумішшю, яка складається з гранульованого активованого вугілля зі сріблом, іонообмінної смоли та волокон аквалену. Активоване вугілля, що отримується з шкаралупи кокосових горіхів, є найкращим органічним сорбентом природного походження. Воно очищає воду від хлору та хлорорганічних сполук, різних органічних та біологічних домішок, а також покращує органолептичні показники води (прозорість, каламутність, кольоровість, наявність осаду, запах, смак, присмак). Срібло в активній формі, що не змивається (Ag+), яке впроваджене в структуру вугілля, пригнічує зростання шкідливих мікроорганізмів, тобто знезаражує фільтровану воду, за рахунок чого в ній не допускається розвиток бактерій протягом 24 годин. Також завдяки додаванню срібла значно знижується ймовірність розмноження бактерій та мікроорганізмів на поверхні вугілля, що збільшує його термін служби. Іонообмінна смола ефективно видаляє частину важких металів і знижує рівень жорсткості води шляхом заміни іонів солей кальцію (Ca2+) і магнію (Mg2+) на іони нешкідливого натрію (Na+), роблячи її м'якою та безпечною для пиття. Завдяки цьому відбувається ефект "пом'якшення" води, внаслідок чого запобігається утворення "пластівців" на поверхні кип'яченої води, білого вапняного нальоту на посуді, стінках і ТЕНі електрочайника, нагрівальному елементі (ТЕНі) кавомашини. Захисна сіточка, поліпропіленове полотно у верхньому та нижньому шарі картриджа затримують механічні домішки (іржа, пісок, мул, окалина) та частинки фільтруючих матеріалів, не даючи потрапити їм у очищену воду. Унікальні волокна "Аквален", просочені сріблом, збільшують швидкість і площу фільтрації, надають бактеріостатичну дію, покращують ефективність роботи картриджа за рядом основних показників і продовжують його термін служби в цілому (максимально детально про цю технологію та її принцип описано в кінці). Після всіх етапів очищення відфільтрована вода придатна для пиття навіть у сирому вигляді, стає чистою, свіжою та смачною, а напої та страви, приготовані на її основі, — більш приємними, поживними та корисними.
Змінний картридж "Аквафор В15 (В100-15)" є одним із найкращих рішень для мобільних фільтруючих пристроїв, що дозволяють нейтралізувати шкідливий вплив хімічних, бактеріальних та механічних забруднень як на організм, так і на дрібну кухонну техніку.
Звертаємо Вашу увагу на те, що кінцевий ресурс будь-якого картриджа дуже залежить від загальної якості, ступеня жорсткості вихідної води і може змінюватися в процесі експлуатації.
Фільтр Аквафор В15 (В100-15) ефективно очищає воду від:
- механічних домішок (іржа, пісок, окалина, мул)
- хлору
- хлорорганічних сполук
- розчиненого заліза
- солей жорсткості (накипу)
- основних хімічних забруднень
- кольорових та важких металів
- пестицидів
- ПАР
- нафтопродуктів
- мікроорганізмів
Ресурс змінного картриджа для глечика "Аквафор В15 (В100-15)"
Звертаємо Вашу увагу на те, що кінцевий ресурс та ефективність роботи будь-якого картриджа дуже сильно залежать від правильної підготовки його до роботи, дотримання правил/рекомендацій при користуванні, загальної якості, складу та ступеня жорсткості вихідної води і можуть змінюватися в процесі експлуатації. Детальна інструкція щодо підготовки модуля до початку роботи (обов'язкова до прочитання!) наведена нижче. Рекомендується змінювати касету не рідше ніж 1 раз у 2 місяці, незалежно від кількості відфільтрованої води. Оптимальна заміна з урахуванням поганої якості води становить 1 раз на місяць. Орієнтовні показники ресурсу даного модуля:
- для м'якої води: до 170 литров
- для води середньої жорсткості: до 150 литров
- для (дуже) жорсткої води: до 120 литров
У разі споживання до трьох літрів води на людину на день середня тривалість роботи однієї змінної касети становить:
- для 1 особи — 60 днів
- для сім'ї з 2 осіб — 45 днів
- для сім'ї з 3 осіб — 30 днів
- для сім'ї з 4 осіб — 20 днів
*Вищенаведені значення є середньостатистичні та можуть не відповідати дійсності з тієї самої причини, яка вказана вище в описі ресурсу модуля
ВАЖЛИВО! Перед початком використання змінної касети "Аквафор В15 (В100-15)" для глечика Аквафор:
– ретельно промийте воронку, глечик і кришку слабким мильним розчином, потім добре промийте чистою водою і витріть насухо
– наберіть у будь-яку ємність(посуд) звичайну холодну воду з крана і помістіть туди змінний картридж у горизонтальному положенні на 10 – 15 хв для його "замочування"
– перед вийманням картриджа з ємності занурте його нижче рівня води та неодноразово добре потрусіть/покрутіть в такому положенні для розпушування наповнювача та виходу повітря. Завдяки цьому виключається ймовірність спресування фільтроматеріалу та утворення "повітряної пробки", які можуть блокувати вихід очищеної води. Після цих маніпуляцій наповнювач усередині модуля вже повинен бути добре просочений водою (наведений у робочий стан), а сам модуль стати більш "важким" і практично повністю опуститися нижче рівня води в ємності. Якщо фільтруючий матеріал не встиг просочитися водою і всередині модуля залишилося повітря, то повторіть цю процедуру в обов'язковому порядку.
– вийміть картридж із води та встановіть його в нижню основу кришки глечика
– наповніть кришку фільтра холодною водою
– злийте перші повні одну-дві порції очищеної води для видалення технологічного пилу, що утворюється під час транспортування
Після установки картриджа протягом усього терміну служби він повинен перебувати у воді. Тому не допускайте "простою" глечика навіть на короткий період без очищеної води в нижньому відсіку і після забору води відразу доливайте нову порцію для фільтрації. В іншому випадку необхідно повторити процедуру підготовки модуля до роботи, так як наповнювач швидко пересихає і всередині корпусу утворюється повітря, що призводить до часткового/повного блокування виходу відфільтрованої води.
Тільки при дотриманні вищеописаної інструкції та рекомендацій картридж буде нормально працювати. Ігнорування цієї інформації може спричинити нестабільну/переривчасту роботу модуля з початку моменту експлуатації та значне скорочення його ресурсу роботи, ЗА ЩО ПРОДАВЕЦЬ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ!
Рекомендації з експлуатації:
– своєчасно змінюйте картридж
– застосовуйте фільтр тільки за призначенням (для води)
– не використовуйте фільтр для очищення води, небезпечної в мікробіологічному відношенні
– необхідно не рідше одного разу на місяць промивати всі деталі фільтра слабким мильним розчином; після цієї процедури добре сполосніть водою і витріть насухо всі складові глечика
– не допускайте тривалого знаходження фільтра під прямим сонячним промінням. Це призводить до прискорення процесу розмноження мікроорганізмів, появи зеленого осаду та нальоту, швидкого скорочення терміну служби картриджа
– у разі тривалих перерв у роботі фільтра (більше 3х - 4х днів) відфільтровану воду необхідно злити, а деталі фільтра протерти насухо чистою ганчірочкою. Перш ніж використовувати фільтр, повторіть процедуру підготовки фільтра до роботи
– при регулярному використанні не залишайте фільтр без води. У зимовий період, а також при використанні води з бульбашками повітря, можливе зниження швидкості протікання води через картридж. У такому випадку витягніть змінний картридж і кілька разів струсіть його.
Технологія "АКВАЛЕН" у фільтрах для води та її переваги
Побутове очищення води відрізняється від промислового тим, що всі шкідливі домішки треба затримати дуже швидко та в дуже маленькому об'ємі. Традиційно фільтри для води використовують активоване вугілля як основна «робоча» речовина. Вода, проходячи крізь фільтр, стикається з гранулами вугілля, залишаючи на них частину шкідливих домішок. Деякі забруднення зупиняються механічно (поверхня гранул спрощено можна назвати шорсткою), інші зв'язуються через хімічні реакції.
Фільтри АКВАФОР — не виняток: у них використовується найкращі марки активованого вугілля, виготовленого зі шкаралупи кокоса. Крім вугілля у фільтрах використовується іонообмінна смола — речовина, що дозволяє замінювати іони солей жорсткості та важких металів в обмін на іони натрію або водню. Смола має форму круглих гранул, виготовлених із полімерних матеріалів (іонітів). Саме роль іонообмінної смоли взяв на себе АКВАЛЕН. На відміну від традиційної смоли, АКВАЛЕН має форму волокон, що неабияк збільшує можливості фільтрів на його основі (дивіться зображення нижче).
АКВАЛЕН — унікальний за своїми властивостями матеріал, розроблений і запатентований фахівцями компанії АКВАФОР. Він являє собою сорбційні волокна, просочені сріблом в активній незмивній формі NanoAg+ (Див. зображення нижче), які забезпечують комплексне очищення води, зберігаючи оптимальний рівень pH, а головне, перешкоджає розмноженню бактерій і вірусів.
АКВАЛЕН Традиційні іонообмінні смоли:
карбоксильна смола, сульфокатіоніт
Переваги використання цього матеріалу для побутового очищення води такі великі, що на сьогодні він використовується практично у всіх фільтрах АКВАФОР:
1. Фільтри з АКВАЛЕНом швидше поглинають домішки завдяки збільшенню площі контакту з водою.
2. АКВАЛЕН ефективніше захоплює й утримує важкі метали, виявляючи водночас приголомшливу вибірковість (селятивність): важкі метали мають у 800 разів вищу силу зв'язку з іонообмінними комплексами АКВАЛЕНа, ніж, наприклад, кальцій і магній (причина жорсткості води). Це означає, що АКВАЛЕН розпізнає й поглинає важкі метали за будь-якої жорсткості води, що недоступне традиційним фільтрам. Крім того, за однакової маси, число активних іонообмінних груп в АКВАЛЕН (особливо вони захоплюють важкі метали) у десятки разів вище, ніж у звичайної іонообмінної смоли.
3. Фільтри з АКВАЛЕНом краще борються з бактеріями. Завдяки щойно описаним властивостям, став можливий оригінальний спосіб фіксації срібла в найактивнішій іонній формі.
4. Під час використання АКВАЛЕНа із гранульованими сорбентами виникає надзвичайно корисний синергічний ефект (тобто у отриманої суміші виявляються властивості, не властиві вихідним компонентам).
У стаціонарних фільтрів є дві проблеми: неможливість використовувати дрібні сорбенти та виникнення канальних ефектів. Менший розмір гранул забезпечує більшу площу контакту з водою в тому ж об'ємі фільтра, а отже, вода очищається краще. Однак у звичайних фільтрах вона просто не потече через щільний шар дрібного сорбенту. У фільтрах АКВАФОР волокна АКВАЛЕНа добре змочуються водою, тим самим розпушуючи шар дрібних гранул і полегшуючи проходження води. На практиці це означає, що у фільтрах АКВАФОР використовуються гранули вдвічі меншого розміру, ніж у звичайних фільтрах, а швидкість вилучення забруднювачів учетверо вища.
Використання АКВАЛЕНа дає змогу закріпити гранули сорбенту. Приблизно так само, як коріння рослин утримують ґрунт, волокна АКВАЛЕН запобігають переміщенню сорбенту та утворенню каналів, даючи змогу очистити всю воду, що проходить через фільтр (приклад на зображенні нижче).
Канальним ефектом називають переміщення ніяк не скріплених один з одним гранул сорбенту під дією потоку води. Проходячи крізь фільтр, вода «розсуває» гранули, формуючи канали, якими протікає без належного очищення. Використання АКВАЛЕНа дає змогу закріпити гранули сорбенту. Приблизно так само, як коріння рослин утримують ґрунт, волокна АКВАЛЕН запобігають переміщенню сорбенту та утворенню каналів, даючи змогу очистити всю воду, що проходить через фільтр.
Крім того, волокна АКВАЛЕН розподіляють потік води по всьому об'єму фільтруючого модуля, збільшуючи площу контакту води зі сорбентом. Завдяки оптимальному способу змішування гранульованих сорбентів з АКВАЛЕНом, у змінних катриджах АКВАФОР немає областей, що не беруть участь в очищенні води (приклад на зображенні нижче). Остання (але не за значенням) перевага фільтрів з АКВАЛЕНом полягає в їх здатності видаляти навіть найдрібніші частинки колоїдного заліза в концентраціях, що перевищують ГДК до 4 разів. Відсічення відбувається за принципом сито: простір між гранулами щільно заповнений волокнами АКВАЛЕН з діаметром у 3-5 разів менший за людську волосину.
Канальний ефект у звичайних фільтрах (ліворуч) та його відсутність у фільтрах АКВАФОР (праворуч)
Підводячи підсумки, можна виділити такі переваги АКВАЛЕНа:
- висока швидкість видалення домішок;
- ефективне видалення важких металів із води будь-якої жорсткості;
- покращена бактеріостатичність (активне срібло у волокнах);
- немає канальних ефектів і повне очищення води;
- повне очищення води від хімічних, бактеріальних та механічних домішок
Інформація про виробника
Компанія АКВАФОР — один із лідерів світового виробництва фільтрів для води. Компанія була заснована 1992 року. На сьогодні штат становить понад 1000 осіб. Ми забезпечуємо нашою продукцією понад 20 мільйонів сімей у понад 20 країнах. АКВАФОР — одночасно розробник і виробник, компанія, яка контролює весь процес створення від ідеї до кінцевого продукту. Всі наші фільтри розроблені з урахуванням міжнародних стандартів очищення води та заточені під розв'язання найрізноманітніших проблем із водою, що дає змогу нам ефективно очищати воду в будь-якій точці світу. Наші технології дають змогу нам виробляти найкращу продукцію в кожній категорії очисних фільтрів (глуші, зворотні осмос, стаціонарні системи). АКВАФОР використовує новітні технології у сфері водоочищення, ціла низка яких є власною розробкою компанії. Ми володіємо понад 50 патентами в усьому світі, зокрема в США, Німеччині, Великобританії.
Ми піклуємося про те, щоб наша продукція була зручною у використанні та вирішувала всі завдання наших покупців. Місія нашої компанії — це здоров'я наших клієнтів. Саме тому ми використовуємо тільки якісні матеріали від перевірених і авторитетних постачальників. Якість продукції перевіряється на кожному етапі створення. Високі стандарти вимог до власної продукції для нас є великою частиною руху до ідеальної якості.
АКВАФОР сертифікований відповідно до стандартів ISO 9001 (TUV Nord, лідер у сфері у Західній і Східній Європі). Приблизно 10% всіх вироблених фільтрів у кожній партії проходять перевірку перед тим, як покинути завод.
Цілий ряд наших продуктів також отримав сертифікат LGA. Наша якість підтверджує цілу низку незалежних компаній і лабораторій. Згідно з проведеними випробуваннями, фільтри АКВАФОР відповідають міжнародним стандартам якості та ефективності.
Інші Картриджі для фільтрів-глечиків | Фільтри-глечики для води
Наш сайт: AQUAFILTER.DP.UA |
Основні | |
---|---|
Призначення комплектуючого | Фільтр-глечик |
Виробник | Аквафор |
Висота | 108 мм |
Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
Ширина | 58 мм |
Країна виробник | Естонія |
Стан | Новий |
Діаметр | 58 мм |
- Ціна: 320,45 ₴