- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
2 209 ₴
1 767,20 ₴
Показати оптові ціниФільтри для води і все для них: AQUAFILTER.dp.ua |
Комплект спеціальних картриджів АКВАФОР К3-КН-К7 з пом'якшення від російської всесвітньо відомої компанії АКВАФОР (р. Санкт-Петербург) з загальним збільшеним ресурсом до 8000 літрів застосовується в таких фірмових системах:
- АКВАФОР Кристалл, АКВАФОР Кристалл Н
- АКВАФОР Кристалл А, АКВАФОР Кристалл НА
- АКВАФОР Кристалл ЕКО, АКВАФОР Кристалл ЕКО Н
- АКВАФОР Кристалл СОЛО, АКВАФОР Кристалл СОЛО В
- АКВАФОР Осмо – 50 Кристал, АКВАФОР Осмо – 100 Кристал
*Зверніть увагу, даний комплект підходить тільки до вищеперелічених систем очищення води, у зв'язку зі специфічною конструкцією модулів. В системи інших фірм вони не підходять.
Набір змінних фільтрів АКВАФОРИ К3-КН-К7 рекомендується до використання як для жорсткої джерельної води, так і для води з централізованого міського водопроводу. Цей комплект по праву вважається одним з кращих в своєму сегменті, завдяки унікальним високоякісним фільтруючим елементів особливої конструкції з величезним ресурсом. Перший і третій модуль набору — це вугільні картриджі в пластиковому корпусі, виготовлені з шкаралупи кокосового горіха по технології «карбонблок» з різною щільністю структури (10 і 1 мікрон) і додаванням спеціального серебросодержащего іонообмінного матеріалу "АКВАЛЕН", який розробила і запатентувала компанія АКВАФОР. Другий картридж наповнений іонообмінної смолою (катіоніт) харчового класу, яка пом'якшує воду. Застосування спеціальної швидко конструкції модулів, що дозволило збільшити обсяг наповнювача і його ресурс, при цьому кожен модуль компактніше, ніж стандартні 10" фільтри, з урахуванням корпусів колб.
Перший фільтруючий елемент АКВАФОР К3 (К1-03) має щільність 10 мікрон і виконує роль первинної механічної та сорбційної очистки. Другий картридж АКВАФОР КН (К1-04) являє собою унікальний фільтруючий елемент для пом'якшення води з збільшеним загальним ресурсом до 8000 літрів, розбірним корпусом і регенерируемым наповнювачем. Даний картридж видаляє солі жорсткості Ca2+ і Mg2+. Третій модуль АКВАФОР К7 (К1-07) з щільністю 1 мікрон виконує фінішний етап доочищення води: видаляє всі залишкові механічні нерозчинні домішки розміром більше 1 мкм, прибирає залишкові шкідливі речовини, частинки фильтроматериалов з попередніх картриджів, коректує колір, смак і запах води. Завдяки такій компоновці фільтруючих елементів, виконується висококласна і поетапна комплексна очистка води від цілого спектра різних домішок, забруднень і хімікатів, а також її "пом'якшення" і знезараження. З допомогою впровадження технології "АКВАЛЕН"у структуру першого і останнього модуля (опис технології представлено нижче), компанії вдалося добитися чудового результату в збільшенні ресурсу фильтроматериала картриджів і для набору фільтрів АКВАФОРИ К3-КН-К7 він становить аж 8000 літрів. Це дозволяє йому бути в експлуатації до 18 місяців і на протязі всього строку служби підтримувати високу якість фільтрації і очищеної води. Такого результату немає ні в однієї конкурентної фірми, що виділяє даний комплект серед величезної кількості аналогів.
У комплект входить 3 картриджа:
- картридж з пресованого активованого кокосового вугілля з додаванням серебросодержащего компонента Аквален: первинна механічна і сорбційне очищення, видалення кольоровості, каламутності, механічного нерозчинного осаду. Щільність 10 мікрон
- картридж з високоякісної іонообмінної смолою харчового типу (катіоніт): зм'якшення води (видалення солей жорсткості Ca2+ і Mg2+), багаторазово регенерується
- картридж з пресованого активованого кокосового вугілля з додаванням серебросодержащего компонента Аквален: глибока + фінішна доочищення, кондиціювання води. Щільність 1 (0,8) мікрон
Інформація про виробника
Компанія АКВАФОР (Росія, Санкт-Петербург) — один з лідерів світового виробництва фільтрів для води. Компанія була заснована в 1992. На сьогоднішній день штат складає понад 1000 осіб. Ми забезпечуємо нашою продукцією понад 20 мільйонів сімей в більш ніж 20 країнах. АКВАФОР — одночасно розробник і виробник, компанія, яка контролює весь процес від створення ідеї до кінцевого продукту. Всі наші фільтри розроблені з урахуванням міжнародних стандартів очищення води і заточені під вирішення різних проблем з водою, що дозволяє нам ефективно очищати воду в будь-якій точці світу. Наші технології дозволяють нам виробляти найкращу продукцію у кожній категорії очищувальних фільтрів (глечики, зворотний осмос, стаціонарні системи). АКВАФОР використовує новітні технології в сфері водоочистки, цілий ряд яких є власною розробкою компанії. Ми володіємо більш ніж 50 патентами по всьому світу, в т. ч. в США, Німеччині, Великобританії.
Ми дбаємо про те, щоб наша продукція була зручною у використанні і вирішувала всі завдання наших покупців. Місія нашої компанії — це здоров'я наших клієнтів. Саме тому ми використовуємо тільки якісні матеріали від перевірених і авторитетних постачальників. Якість продукції перевіряється на кожному етапі створення. Високі стандарти вимог до власної продукції для нас є великою частиною руху до ідеального якості.
АКВАФОР сертифіковано відповідно стандартів ISO 9001 (TUV Nord, лідер у сфері в Західній і Східній Європі). Близько 10% усіх вироблених фільтрів в кожній партії проходять перевірку перед тим, як залишити завод.
Цілий ряд наших продуктів також отримав сертифікат LGA. Наші якість підтверджує цілий ряд незалежних компаній та лабораторій. Згідно проведеним випробуванням, фільтри АКВАФОР відповідають міжнародним стандартам якості та ефективності.
Детальна інформація про складові комплекту
Загальний ресурс комплекту фільтрів АКВАФОРИ К3-КН-К7 — до 8000 літрів і складається він з трьох ступенів доочищення питної води:
1. Перша ступінь — Картридж з активованого пресованого кокосового вугілля з додаванням Аквалену АКВАФОР К3 (К1-03) (стандарт Slim Line: 2,5" x 10") — Первинна механічна і сорбційне очищення, знезараження. Виготовлений за технологією "карбонблок" з активованого пресованого (брикетованого) кокосового вугілля високої щільності (10 мкм). Даний картридж здійснює попереднє очищення води від механічних (пісок, мул, іржа, глина, окалина, інші зважені частинки) і органічних домішок, важких металів, активного хлору. Завдяки збільшеного змісту Аквалену має підвищену брудоємність і ефективно видаляє колоїдне і розчинене залізо. Містить срібло в активній іонній формі Ag+. Кінцевий ресурс і ступінь очищення будь-якого елементу безпосередньо залежать від якості вхідної води, що очищається.
- Ресурс і термін служби фільтра — 8000 л, заміна 1 раз у 6 – 18 місяців (в залежності від ступеня механічного забруднення води). Незважаючи на великий ресурс, рекомендуємо даний модуль міняти раз в пів року, у зв'язку з дуже поганою якістю української централізованої міської води
Наявність добавок унікального матеріалу Аквален з наночастинками срібла NanoAg+ в модулі призводить до бактериостатическому ефекту. Дана технологічна добавка була розроблена для боротьби з патогенними мікроорганізмами і продовження терміну служби фільтруючих елементів. Ця технологія запобігає мікробіологічний ріст бактерій, грампозитивних (золотистий стафілокок та ін) і грамнегативних (кишкова паличка, легіонели та ін). Фільтри і фільтрувальні елементи, до складу яких входить наносеребро, мають бактеріостатичні властивості. Активний реагент частинок срібла, додають у процесі виробництва в наповнювач картриджа і він рівномірно розподіляється по всій його площі. Це підвищує гігієнічні властивості виробів, зменшує неприємні запахи і пригнічує ріст патогенних мікроорганізмів. При цьому, попадання частинок срібла в очищену воду абсолютно виключено. Використання наносербра в корпусах фільтрів і в самих фільтруючих елементах, створює додатковий захист від патогенів, які можуть передаватися через воду і викликати серйозні захворювання, що дуже важливо для людського здоров'я.
Що таке наносеребро і як воно працює
1. Наносеребро складається з амінокислот. Срібні наночастинки змінюють свою структуру, створюючи дисульфідні зв'язку між амінокислотами. Надалі це призводить до руйнування дихальної ланцюга бактерій і позбавляє їх здатності газообміну (дихання).
2. Наночастинки срібла проникають крізь клітинні стінки бактерії і призводять до її негайної загибелі.
3. Наносеребро проникаючи всередину бактерії, пов'язується з її ДНК. Надалі бактерія втрачає здатність до поділу і розмноження.
4. Потрапивши всередину клітини бактерії, наносеребро порушує метаболізм клітини і повністю зупиняє її зростання.
Вміст срібла складі вугілля призводить до бактеристатическому (обеззараживающему) ефекту і завдяки цьому:
- Запобігає утворенню бактерій і цвілі як у структурі картриджа так і всередині колби протягом всього періоду використання фільтра.
- Відбувається "стерилізація" води: з неї видаляються бактерії, віруси і мікроорганізми.
2. Друга щабель — Картридж з іонообмінної смолою харчового типу АКВАФОР КН (К1-04) (стандарт Slim Line: 2,5" x 10") — Пом'якшення води (видалення солей жорсткості Ca2+ і Mg2+). Складається з висококласної катіонообмінної смоли у формі натрієвої (Na+) і вставок поліпропілену щільністю 5 мікрон знизу і вгорі корпусу. Пом'якшуючий картридж АКВАФОР B510-04 має розбірний корпус (червона кришка внизу з різьбленням), що дозволяє багаторазово проводити регенерацію або повну заміну іонообмінної смоли. У цьому фільтруючому елементі використаний гранулят високої якості ― він харчової та антиалергенний. Смола забезпечує процес іонообміну, здійснюючи заміну солей магнію Mg2+ і кальцію Ca2+ на іони нешкідливого натрію Na+. Завдяки такому наповнювача, в очищеній воді не залишається солей жорсткості, за рахунок чого не утворюються білі пластівці і поверхнева плівка після її кип'ятіння, запобігає утворення білого осаду та накипу на нагрівальних приладах, посуді і т. д. Катіоніт — різновид іонообмінної смоли, яку широко використовують у водопідготовці, являє собою нерозчинна високомолекулярна речовина. Катіоніт складається з нерозчинної твердої основи (матриці) та існує у вигляді невеликих гранул (близько 1 мм в діаметрі) від світло-жовтого до темно-коричневого кольору. Катіоніт здатний до реакцій іонного обміну завдяки наявності спеціальних функціональних груп. В процесі очищення води іонообмінні властивості наповнювача поступово зменшуються, що впливає на очисні властивості картриджа. У такому разі катіонообменная смола вимагає відновлення (регенерації) обмінної ємності виснаженого іонообмінника через якесь число фильтроциклов. Розчином кухонної солі промивають поглинач і відбувається насичення матриці іонами натрію, що вона знову може обмінювати на іони магнію і кальцію. Для видалення зайвої солі завершують процес регенерації: промивають смолу водою.Кінцевий ресурс і ступінь очищення будь-якого елементу безпосередньо залежать від якості вхідної води, що очищається.
Після проходження регенерації картридж знову готовий до очищення води, проте не слід проводити більш 5 – 6 регенерацій. Максимальне значення жорсткості, при яких дотримується найбільша ефективність очищення води картриджем Аквафор В510-04 — 5 мг-екв/л.
На здоров'я людини жорстка вода безпосередньо впливає:
- У першу чергу страждає шкіра. Пори закупорюються, зникає природна захисна жирова плівка, з'являється сухість, подразнення, дерматити, висипання та інші проблеми
- Жорстка вода обов'язково позначиться і на стані волосся і шкіри голови. Це буде призводити до появи сухості, свербежу, лупи, а волосся жорсткими, неслухняними і виглядати не надто чистими навіть відразу після миття
- Але найголовніше, чим шкідлива жорстка вода для людини, так це тим, що нерозчинні солі накопичуються в організмі, приводячи до появи каменів у нирках і закупорюючи судини. Тривале застосування жорсткої води завдає непоправної шкоди здоров'ю!
Для того, щоб захистити людський організм від вищеперелічених проблем і існують такі картриджі. Вода, проходячи через іонообмінну смолу, позбавляється солей жорсткості і стає "м'якою". Така вода для людини приносить виключно позитивний ефект, запобігаючи відкладення солей в організмі і виникнення перелічених вище симптомів. Настійно рекомендуємо використовувати картриджі—пом'якшувачі для джерельною (колодязной) води, так як в ній, часто, солі перевищують норму практично в два рази.
- Ресурс і термін служби фільтра — 8000 л, заміна 1 раз на 6 – 12 місяців (в залежності від загальної ступеня забруднення і жорсткості вхідної води)
3. Третя щабель — Картридж з активованого пресованого кокосового вугілля з додаванням Аквалену АКВАФОР К7 (К1-07) (стандарт Slim Line: 2,5" x 10") — Фінішна сорбційна доочищення, коригування смаку і запаху, знезараження. Виготовлений за технологією "карбонблок" (пресований) і являє собою сверхплотную мікропористу фільтруючу середу (1 мкм) з микродисперсного активованого кокосового вугілля. Ефективно і повністю усуває навіть мікрокількості залишкових концентрацій хлору, органічних сполук, розчиненого заліза, важких металів. Доочищує від нерозчинних механічних домішок розміром понад 0,8 мікрон. Здійснює кондиціонування води, коригуючи смак і запах. Наявність добавок унікального матеріалу Аквален з наночастинками кластерного мікрокристалічного срібла NanoAg+ в модулі призводить до бактериостатическому ефекту. Таким чином відбувається етап фінішної доочистки: з води видаляються залишкові шкідливі речовини, частинки фильтроматериала і всі механічні домішки. Виконується процес кондиціонування води, після чого її можна вживати в питних і харчових цілях. Кінцевий ресурс і ступінь очищення будь-якого елементу безпосередньо залежать від якості вхідної води, що очищається.
Активоване кокосове вугілля ― основний фильтроматериал цього картриджа, виготовлений з шкаралупи кокосових горіхів, володіє дуже високими сорбційними властивостями, відмінною зносостійкістю і екологічністю. Кокосове активоване вугілля — кращий серед інших вугілля сорбційним властивостям. Це вугілля має дивно розвинену сумарну поверхню пір. Площа пір всього одного грама кокосового вугілля становить більше тисячі квадратних метрів. Вода, проходячи через такий вугілля, позбавляється цілого спектра різних шкідливих домішок і забруднень, шляхом поглинання їх у себе (адсорбція), до моменту повного заповнення пор. Активоване вугілля з шкаралупи кокосового горіха призначений для високоефективного видалення з води шкідливих органічних сполук, надлишкового вільного хлору та його сполук (дехлорування), хлоровторичных пестицидів, розчинених газів, фенолу, нафтопродуктів (бензолу) і інших хімікатів. Також, процес сорбційної очистки води активованим вугіллям служить для поліпшення органолептичних показників води, тобто видалення неприємного присмаку, запаху, каламутності і кольоровості, тому використовується як один з головних адсорбентів у фільтрах для очищення питної та технічної води. Наявність добавок унікального матеріалу Аквален з наночастинками срібла NanoAg+ в модулі призводить до бактериостатическому ефекту. Кінцевий ресурс і ступінь очищення будь-якого елементу безпосередньо залежать від якості вхідної води, що очищається.
- Ресурс і термін служби фільтра — 8000 л, заміна 1 раз у 6 – 18 місяців (в залежності від загальної ступеня забрудненості вхідної води)
Технологія "карбонблок у виготовленні вугільних картриджів (1 і 3 модуль комплекту)
Карбонблок — відносно нове технологічне досягнення у використанні активованого вугілля. Він являє собою зв'язну монолітну структуру і відрізняється більш високою технологічністю порівняно з традиційними насипними фільтрами. Технологія передбачає використання подрібненого порошкоподібного вугілля. Його перемішують у певному співвідношенні з поліпропіленом, а потім запікають. Під впливом високих температур матеріали склеюються, утворюючи монолітну структуру, упорядковану сорбційну середу (дивіться зображення). Пресований спечений вугілля має набагато більш пористу поверхню і кількість активних центрів, порівняно з гранульованим. Це дає приріст від 25% до 50 % до його адсорбуючим здібностям, що істотно покращує якість очищення води за всіма показниками.
В результаті з'являється упорядкована сорбційна середовище, властивостями якої, наприклад, пористістю, можна керувати на стадії виготовлення. Крім того, ці властивості залишаються постійними протягом всього терміну служби модуля. Завдяки тому, що частинки сорбенту скріплені між собою, в карбонблоках практично відсутні канальні ефекти, властиві звичайним насипним фільтрам. Нова технологія, як ми описали вище, передбачає застосування найдрібніших частинок вугілля. Це означає, помітно зростає площа активної поверхні, що і збільшує якість роботи фільтруючого елемента, створеного на основі цього винаходу.
За рахунок високої густини вугільних частинок, картридж з активованого пресованого вугілля має підвищену адсорбційну ємність для токсичних, канцерогенних (викликають онкологічні захворювання) хлорорганічних сполук. Він високоефективно затримує їх 98°, покращує смак, органолептичні властивості води, видаляє з неї неприємні запахи і додатково має утримуючу здатність для механічних частинок від 1 мікрона.
Завдяки картриджів на основі даної технології, вода позбавляється таких неприємних, але дуже поширених домішок як: залишковий хлор, його сполуки, різноманітні органічні сполуки, феноли, бензолы, важкі і кольорові метали та інші хімікати. У підсумку, відфільтрована вода стає прозорою і безпечним для людського організму. Вона позбавляється неприємних запахів і, завдяки використанню кокосового вугілля, має приємний солодкуватий присмак.
Технологія АКВАЛЕН у фільтрах та її переваги
Побутова очищення води відрізняється від промислової тим, що всі шкідливі домішки треба затримати дуже швидко і в дуже маленькому об'ємі. Традиційно фільтри для води використовують активоване вугілля як основний «робочий» речовина. Вода, проходячи крізь фільтр, стикається з гранулами вугілля, залишаючи на них частина шкідливих домішок. Деякі забруднення зупиняються механічно (поверхня гранул спрощено можна назвати шорсткою), інші зв'язуються через хімічні реакції.
Фільтри АКВАФОР — не виняток: у них використовується якісний активоване вугілля, вироблене з шкаралупи кокоса. Крім вугілля у фільтрах використовується іонообмінна смола — речовина, що дозволяє затримувати іони важких металів в обмін на іони натрію або водню. Смола має форму круглих гранул, виготовлених з полімерних матеріалів (іонітів). Саме роль іонообмінної смоли взяв на себе АКВАЛЕН. На відміну від традиційної смоли, АКВАЛЕН має форму волокон, що значно збільшує можливості фільтрів на його основі (див. зображення нижче).
АКВАЛЕН — унікальний за своїми властивостями матеріал, розроблений і запатентований фахівцями компанії АКВАФОР. Він являє собою сорбційні волокна, просочені сріблом в активній незмивною формі NanoAg+ (див. зображення нижче), які забезпечують комплексне очищення води зберігаючи оптимальний рівень рН, а головне, перешкоджає розмноженню бактерій і вірусів.
АКВАЛЕН Традиційні іонообмінні смоли:
карбоксильна смола, сульфокатионит
Переваги використання цього матеріалу для побутової очищення води настільки великі, що на сьогодні він використовується практично у всіх фільтри АКВАФОР:
1. Фільтри з АКВАЛЕНом швидше поглинають домішки за рахунок збільшення площі контакту з водою.
2. АКВАЛЕН ефективніше захоплює і утримує важкі метали, проявляючи при цьому чудову вибірковість (селективність): важкі метали мають в 800 разів більш високу силу зв'язку з іонообмінними комплексами Аквалену, ніж, наприклад, кальцій і магній (причина жорсткості води). Це означає, що АКВАЛЕН розпізнає і поглинає важкі метали при будь жорсткості води, що недоступно традиційним фільтрам. Крім того, при однаковій масі, число активних іонообмінних груп в Аквалені (саме вони захоплюють важкі метали) в десятки разів вище, ніж у звичайної іонообмінної смоли.
3. Фільтри з АКВАЛЕНом краще борються з бактеріями. Завдяки щойно описаним властивостям, став можливий оригінальний спосіб фіксації срібла в найбільш активній іонній формі.
4. При використанні Аквалену з гранульованими сорбентами виникає надзвичайно корисний синергічний ефект (тобто в отриманій суміші виявляються властивості не притаманні вихідним компонентам).
У стаціонарних фільтрів є дві проблеми: неможливість використовувати дрібні сорбенти і виникнення канальних ефектів. Менший розмір гранул забезпечує велику площу контакту з водою у тому ж обсязі фільтра, а значить вода очищається краще. Однак у звичайних фільтрах вона просто не потече через щільний шар дрібного сорбенту. У фільтри АКВАФОР волокна Аквалену добре змочуються водою, тим самим розпушуючи шар дрібних гранул і полегшуючи проходження води. На практиці це означає, що у фільтрах АКВАФОР використовуються гранули вдвічі меншого розміру, ніж у звичайних фільтрах, а швидкість вилучення забруднювачів в 4 рази вище.
Використання Аквалену дозволяє закріпити гранули сорбенту. Приблизно так само, як коріння рослин утримують грунт, волокна АКВАЛЕН запобігають переміщення сорбенту та утворення каналів, дозволяючи очистити всю воду, що проходить через фільтр (приклад на зображенні нижче).
Канальним ефектом називають переміщення ніяк не скріплених один з одним гранул сорбенту під дією потоку води. Проходячи крізь фільтр, вода «розсовує» гранули, формуючи канали, по яких протікає без належного очищення. Використання Аквалену дозволяє закріпити гранули сорбенту. Приблизно так само, як коріння рослин утримують грунт, волокна АКВАЛЕН запобігають переміщення сорбенту та утворення каналів, дозволяючи очистити всю воду, що проходить через фільтр.
Крім того, волокна АКВАЛЕН розподіляють потік води по всьому об'єму фільтруючого модуля, збільшуючи площу контакту води з сорбентом. Завдяки оптимальному способу змішування гранульованих сорбентів з АКВАЛЕНом, в змінних модулях АКВАФОР немає областей не беруть участь в очищенні води (приклад на зображенні нижче). Останнім (але не за значенням) перевага фільтрів з АКВАЛЕНом полягає в їх здатності видаляти навіть найдрібніші частинки колоїдного заліза в концентраціях, що перевищують ГДК до 4 разів. Відсікання відбувається за принципом сито: простір між гранулами щільно заповнений волокна АКВАЛЕН з діаметром в 3 – 5 разів менше людського волоса.
Канальний ефект у звичайних фільтрах (зліва) і його відсутність у фільтри АКВАФОР (праворуч)
Підводячи підсумки, можна виділити такі переваги Аквалену:
- висока швидкість видалення домішок;
- ефективне видалення важких металів з води будь-якої жорсткості;
- покращена бактеріостатичність (активне срібло у волокнах);
- відсутність канальних ефектів і повне очищення води.
Інструкція по заміні комплекту картриджів АКВАФОР К3-КН-К7
- Перекрийте кран подачі води на фільтр
- Відкрийте кран питної (очищеної) води для спустошення корпусів фільтра і скидання тиску в системі
- Натиснувши до упору і утримуючи стопорну кнопку на кришці водоочисника, поверніть використаний фільтруючий елемент за годинниковою стрілкою
- Опустіть вниз, дістаньте і по черзі утилізуйте всі використані змінні елементи (картриджі), попередньо запам'ятавши послідовність їх установки
- Зніміть з нових модулів заводську термозбіжну плівку
- Вставити новий модуль вгору в блок колектора до упору, і, злегка натискаючи, поверніть його проти годинникової стрілки до характерного клацання
- Виконайте цю процедуру по черзі для кожного модуля
- Відкрийте кран подачі води на фільтр і переконайтеся в герметичності водоочисника
- Краном подачі відрегулюйте витрата води у відповідності з рекомендованою швидкістю фільтрації (~ 1 літр / хвилину)
- Відкрийте кран питної води і виконуйте промивку картриджів, спускаючи відфільтровану воду в каналізацію протягом 10 хвилин. Цю порцію води можна використовувати лише для технічних цілей, так як вона містить вугільний пил та інші частинки фильтроматериалов (технологічна стружка), які можуть утворюватися при транспортуванні картриджів
- Закрийте кран для чистої води і дайте постояти водоочистителю 10 хвилин
- Знову пропустіть воду через фільтр протягом 10 хвилин
- Закрийте кран для чистої води і переконайтеся в герметичності з'єднань
- Замена и промывка комплекта сменных картриджей полностью завершена. Отфильтрованную воду можно использовать для питья и приготовления пищи
Рекомендации по использованию комплекта фильтров:
1. При первом включении фильтра с новыми картриджами слейте первые 10 – 15 литров отфильтрованной воды в канализацию, для удаления технологической пыли и частиц фильтрующих материалов
2. Не следует превышать рекомендуемую скорость фильтрации воды 1 л/мин — это может ухудшить качество очистки воды
3. Степень очистки зависит от качества очищаемой воды и может изменяться в процессе эксплуатации
4. Для обеспечения высокого качества очистки воды своевременно меняйте сменные картриджи
5. Срок службы картриджей от начала эксплуатации — не более 18 месяцев, независимо от объема очищенной воды
6. При длительный простоях фильтра без работы (более 2 дней) — сливайте первые 10 – 15 литров отфильтрованной воды
7. Если Вы не пользовались водоочистителем более недели, то в обязательном порядке пропустите через него воду в течении 5 минут и только после этого используйте воду в питьевых целях
Характеристики комплекта
Производитель: АКВАФОР, Россия (Санкт-Петербург)
Стандарт картриджей: специальный
Предназначение: трехступенчатые системы, четырехступенчатые системы, системы обратного осмоса
Рабочая температура: +3 ― +38°C
Размер картриджей (В х Ш): 310 х 80 мм
Фильтроматериал: активированный прессованный кокосовый уголь разной плотности (10 и 1 мкм) с добавлением АКВАЛЕНа и серебра Ag+, ионообменная смола пищевого типа (катионит)
Производительность: до 2,5 л/мин (рекомендуемая 1 л/мин)
Ресурс: до 8000 литров (8 кубов)
Систематичность замены: 1 раз в 6 ― 18 месяцев
Потеря давления при установке: 0,1 ― 0,2 бар
Другие Комплекты картриджей для систем | Тройные системы очистки воды
Змінні картриджі для фільтрів (систем) | Системи зворотного осмосу
Наш сайт: AQUAFILTER.dp.ua |
© 2019 Інтернет-магазин «aquafilter.dp.ua» ― Копіювання та використання текстового матеріалу сайту суворо заборонено. Авторські права на текстові матеріали належать власникам вказаного сайту.
Основні | |
---|---|
Виробник | Аквафор |
Країна виробник | Естонія |
Призначення комплектуючого | Фільтр під мийку, Фільтр зворотного осмосу |
Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
Висота | 310 мм |
Діаметр | 80 мм |
Стан | Новий |
Користувальницькі характеристики | |
Матеріал | активоване пресований кокосове вугілля різної щільності (10 і 1 мкм) з додаванням Аквалену і срібла Ag+, іонообмінна смола харчового типу (катіоніт) |
- Ціна: 1 767,20 ₴